O NAS

 

Cześć!

Tu Jagoda Kwiecień, w sieci znana jako Bookstagrammerka i autorka bloga JAGOOPEPPERMINT. Prywatnie jestem żoną Karola, mamą Matyldy i Mikołaja. Zawodowo "po finansach", choć od zawsze z miłością do pisania. Bloguję od 2012 roku, i chociaż początki moich działań w sieci wiążą się z branżą beauty, to Bóg tak pokierował moim życiem, że teraz dzielę się z moimi odbiorcami pasją do czytania i rozważaniem Słowa w kreatywny, twórczy sposób.

Zaufałam Bożemu planowi, co do mojej nowej drogi zawodowej, w momencie, gdy dostałam zaproszenie na Festiwal Życia, by poprowadzić tam warsztaty z Bible journaling. Było to w momencie, kiedy miałam w sobie wiele wątpliwości, nie umiałam do końca tego rozeznać i myślałam, że nie jestem jeszcze na to gotowa. Jednak Pan odpowiedział na moje trapiące myśli i dał mi wyraźny znak, mówiąc, że to jest właśnie ten czas. Wtedy wiedziałam już, że na domenie, którą wykupiłam już rok wcześniej, zdecyduję się jednak postawić swój sklep i tworzyć w sieci miejsce, w którym będą pojawiać się pierwsze w Polsce produkty, które pozwolą nam ozdabiać i personalizować nasze Biblie. Mam także na uwadze osoby, które nie są do końca przekonane do tworzenia notatek na kartach Pisma Świętego - bo nie wiedzą, jak zacząć, bo sugerują się talentem plastycznym lub po prostu nie chcą po Biblii rysować - i chciałabym zaproponować im inne metody kreatywnego spędzania czasu z lekturą Słowa.

W tworzeniu tego sklepu pomaga mi mój Kochany Mąż, Karol, który wkłada wiele czasu i serca w to, aby tworzyć dla Was dodatki handmade. Nawet nie wiecie, jak się cieszę, kiedy obserwuje, jak szuka nowych rozwiązań i pomysłów na kolejne produkty, jakie mogłyby się pojawić w naszym sklepie. Takie wsparcie, zaangażowanie i przede wszystkim zaufanie, że ta droga jest naszą wspólną jest bardzo budujące i motywujące.

Dziękujemy z całego serca za każdą wizytę na stronie naszego sklepu - oznacza to, że poszukujesz sposobów na lepszą komunikację z Bogiem. Próbujesz nowych sposobów na nawiązanie z Nim relacji, chcesz rozwijać nową pasję i robić coś na Jego Chwałę!

Dziękujemy za każdy zakup naszych produktów, wsparcie i zaufanie!
Dzięki Wam mamy szansę poszerzać asortyment naszego sklepu, co nas także pobudza do większej kreatywności.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Jagoda i Karol Kwiecień.

* * *

O NAS W SIECI

 

Artykuł na portalu ALETEIA.PL:

Bible journaling, czyli mój cichy czas z Bogiem i… cienkopisami

Artykuł na portalu: MARTYRIA.PL:

Bible Journaling – nowa moda na czas z Bogiem?

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl